The Online English School Contest 2021

The Online English School Contest 2021
Pošlete tento příspěvek ostatním!

Ladies and gentlemen, welcome to The Online School English Contest 2021! Please, a big applause to all our participants! We believe you will witness a great performance of our students. Take a seat, turn on your microphone, switch on your cameras and enjoy the show! Let´s go!

A letošní online olympiáda v anglickém jazyce mohla být odstartována! Mikrofony fungují, kamery jsou nahozené, připojení stabilní a můžeme začít.

Dne 20. ledna, 13:30, online spojení se daří a postupně se v přesných časových intervalech schází nejlepší angličtináři 2. stupně, aby si zasoutěžili v anglické konverzaci. Přestože nám Covid komplikuje průběh školního roku a většina soutěží musela být zrušena, nechtěli jsme, aby naši žáci druhého stupně přišli o cennou zkušenost, a ve zjednodušené distanční formě jsme pro ně uspořádali školní kolo anglické olympiády. Obavy z technických problémů byly brzy zažehnány a celá soutěž probíhala hladce až do konce. Výkony našich žáků si zaslouží stejně velký potlesk jako díky za to, že se v téhle nelehké a speciální době i tak odvážili dobrovolně udělat něco navíc. Každý, kdo už si jednou mohl vyzkoušet online pohovor v anglickém jazyce, ví, jak nesmírně obtížné je předvést to nejlepší.

It was awesome guys! Moc jsme si to s vámi užili a pevně věříme, že to obohatilo nejen účastníky soutěže, ale i samotné porotce z řad vyučujících. Let´s hope, že příští ročník už se uvidíme face to face a na letošní ročník budeme už jen s úsměvem vzpomínat.

Všem účastníkům moc děkujeme a výhercům gratulujeme!

 

Výsledky soutěže:

kategorie 6. – 7. třída:

1. Gaia Ramacciotti
2. Jan Lidmila
3. Jakub Sedláček/Marek Zatloukal

Kategorie 8. – 9. třída:

1. Blanka Kyrkitsou
2. Mira Lázničková
3. Josef Trunda/Eliška Brabencová

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.