Vyhodnocení ankety: Přišel k vám Ježíšek?

Pošlete tento příspěvek ostatním!

Rádi bychom vám představili naše společné vyhodnocení ankety o vánočních prázdninách. Tak jsme se na ty výsledky mrkli a zjistili jsme některé zajímavé skutečnosti:

 

  1. Očekávali jsme, že Ježíšek dorazí ke všem žákům. Bohužel, u některých Ježíšek zabloudil, nebo musel zůstat v nařízené karanténě. Doporučujeme pro příště, aby si určitě zašel na očkování. Ti, kterým Ježíšek jejich očekávání nenaplnil, by měli být rádi aspoň za ponožky, které jim donesl. Přeci jen, kvůli zavřeným obchodům se začínají ponožky stávat ceněnou komoditou.
  2. K těm dalším otázkám, no co k tomu říct. Pro nás jednoznačně překvapivé výsledky, že toho někdo ještě za tu dobu nemá dost. Co tam doma všechno děláte jako? Ale chválíme odvážlivce, kteří si troufli prozradit, že už je to doma moc nebaví a těší se zpět do školy. No a někteří by se očividně natrvalo uložili k zimnímu spánku.
  3. Rozmohl se nám tady takový nešvar: mnoho dotazovaných vůbec netuší, co si o tom má jako myslet. Tak přátelé, kdo jako jiný než vy to má vědět?
  4. No a našel se i jeden odvážlivec, který to bez školy zkrátka vůbec nemohl doma vydržet. My mu gratulujeme za odvahu, i když máme silné podezření, že tuto možnost zaklikl někdo z pedagogického sboru, snad dokonce i náš pan ředitel?

 

Každopádně, pobavili jste nás. Děkujeme a už se nemůžeme dočkat, co nám odpovíte v další anketě, tentokráte věnované souhrnu 1. pololetí. Odkaz na ni v edookitu očekávejte záhy.

 

Jste skvělí!

 

vyhodnocení: Míša Brothánek, Vašek Zlámal, Lukáš Vašátko

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.